O nas - CORTINA SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH

O NAS

SALON PŁYTEK CORTINA

Po latach nieobecności na europejskim rynku Cortina powraca do Polski. Nasze salony sprzedaży zlokalizowane w Białymstoku i Katowicach są jednymi z największych salonów z ceramiką. Ogromna hale ekspozycyjne, kilkadziesiąt boksów z aranżacjami wnętrz oraz ponad tysiąc modeli płytek dostępnych od ręki gwarantują szeroki wybór asortymentu i udane zakupy. W ofercie mamy wysokiej klasy płytki ceramiczne, gresy, glazury, płytki ścienne, płytki podłogowe, tarasowe, wielkoformatowe i mozaiki. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór armatury i ceramiki łazienkowej, listew, luster i mebli. Produkty wyróżniają się walorami praktycznymi, trwałością oraz wyjątkową estetyką.

Na naszych klientów czeka wiele promocji. Przy zakupie można otrzymać klej montażowy gratis i skorzystać z darmowej usługi opracowania wizualizacji wnętrz przez architekta.

Przyjemna atmosfera i doskonała obsługa klienta, a także fachowe doradztwo to cechy, za które jesteśmy cenieni najbardziej. Wszystko po to, by zapewnić udane zakupy i wspólnie tworzyć wymarzone wnętrza.

 

CO NAS WYRÓŻNIA

BEST VALUE
b
PEŁNA EUROPEJSKA CERTYFIKACJA PRODUKTÓW
JAKOŚĆ Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI
ŚWIATOWE WZORNICTWO
EXTRA RABATY I BONUSY
PIĘKNO MARMURU I MOC GRANITU
Z
DOSTĘPNOŚĆ 1000 WZORÓW
PROFESJONALNE DORADZTWO ARCHITEKTONICZNE
CENY LEPSZE NIŻ W SIECIACH BUDOWLANYCH
MIĘDZYNARODOWE NAGRODY ZA AUTORSKIE KOLEKCJE

SALON PŁYTEK W BIAŁYMSTOKU

SALON PŁYTEK W KATOWICACH