CORTINA OUTLET | Salon płytek - Glazura, Płytki ceramiczne, Gres

CORTINA Outlet & Salon Płytek ma przyjemność powrócić po latach przerwy na rynek Polski i Europy

ZAPRASZMY DO 
NAJWIĘKSZYCH OUTLETÓW I SALONÓW PŁYTEK CERAMICZNYCH

lat doświadczenia

mieszkań wyposażonych w nasze płytki

wzorów od ręki, wszystkie typy płytek

Płytki Ceramiczne, Glazury, Gresy

Znowu po latach jesteśmy z wami!
Powróciliśmy na rynek oferując najwyższej klasy: płytki ceramiczne, gres, glazurę producentów z całego świata produkowanych tylko i wyłącznie według włoskiej technologii, wzmocnionej niemiecką solidnością i popartą francuską wyobraźnią. A wszystko to za cenę wybitnie polską acz poniżej wszelkich oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami wśród których znajdują się płytki ceramiczne do kuchni, łazienki i salonu. Nasze autorskie kolekcje płytek imitujących najszlachetniejsze kamienie, lub płytki drewnopodobne sprawią że każde wnętrze będzie wyjątkowe.

Wizualizacja Architekta GRATIS

Tworzymy projekty, które są połączeniem oczekiwań zarówno wizualnych jak i finansowych klienta. Zrealizowane przez nasz zespół aranżacje wnętrz, to wizualizacje kuchni, łazienek, sypialni czy salonu. W projektach wykorzystujemy bogatą ofertę płytek, w tym płytki wielkoformatowe, mozaiki, najpopularniejsze płytki imitujące marmur czy drewnopodobne.
Zainspiruj się naszymi projektami i stwórz z nami wymarzoną przestrzeń.

Outlet  i Salon Płytek Ceramicznych

Nasze salony sprzedaży są zlokalizowane w Białymstoku i Katowicach. Ogromne hale ekspozycyjne oraz ponad tysiąc modeli płytek dostępnych od ręki gwarantują szeroki wybór asortymentu i udane zakupy. W ofercie mamy wysokiej klasy płytki ceramiczne, gresy, glazury, płytki ścienne, płytki podłogowe, tarasowe, wielkoformatowe i mozaiki. Produkty wyróżniają się walorami praktycznymi, trwałością oraz wyjątkową estetyką. Na naszych klientów czeka wiele promocji!